Leti, leti Tin! Srbić i missice skočili su s Masleničkog mosta
Stiglo je ljeto, stigle su visoke temperature, a stigla je i sezona bungee jumpinga za ljude željne adrenalina. Na Masleničkom mostu tradicionalno je otvorena sezona ovog adrenalinskog sporta, a čast da među prvim okusi skok s mosta dobio je hrvatski gimnastičar Tin Srbić (22).
Svjetski prvak na preči iz Montreala i srebrni s Europskog prvenstva iz Poljske skočio je s visine od 56 metara i otvorio 15. sezonu ovog sporta koji se jako brzo širi među ljubiteljima adrenalina. Osim njega, otvorenju su svjedočili i bivši gimnastičar Marijo Možnik, miss sporta Ivana Jurković te njezina pratilja Antonela Golubić.
Izvor: 24sata
